Відкрий для себе рідний край

У Новополтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в жовтні місяці проходив Всейкраїнський місячник шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці:нові традиції та цінності".

Місячник було розпочато з учнями 6 класу бесідою "Пам’ятаємо історію рідного краю". Учні дізналися про історію рідного села: його заснування, заселення, розбудову, про перші школи. Про мешканців села довоєнного періоду, утворення колгоспів. Дітям було цікаво розглядати фотографії села, а також вони доповнювали розповіді про життя своїх прабабусь та прадідусів.

До уваги учнів та педпрацівників в бібліотеці була проведена книжкова виставка "Стежками рідного краю" та щоденна інформація "Це цікаво знати".

Учні початкових класів прийняли участь в конкурсі малюнка "Земля квітучої краси", а учні старших класів прийняли участь у фотоконкурсі "Чудовий край - чудової краси". Де школярі проявили себе як справжні фотокориспонденти.

Також було проведено вернісаж "Народні промисли краю", де були представлені вишивки вчителя початкових класів Татаріної Оксана Григорівни, вишивки й серветки, в’язанням гачком вчителя - пенсіонера Горщевської Надії Михайлівни, столярні роботи Отроди Володимира Павловича.

Роботи з природного матеріалу "Веселі ідеї", які захопили не тільки дітей, а й батьків, радували всіх. Можна було побачити портрети мами з листя Ібрагімової Ангеліни, Карманової Маргарити, гарний кошик квітів з шишок Куца Іллі, "Дівчина осінь" Персієнко Євгенії. Гусениця з яблук та поросятко з гарбуза, а також лісова галявина, будиночок "Баби Яги", гриб на галявині, зайчик та змія з паперу - всі роботи цікаві, гарні.

Дякуємо класним керівникам,учням та їх батькам за активну участь.

Учнів чекають нагороди за участь у конкурсі.

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.