Зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території мікрорайону школи. Учні які не проживають на території мікрорайону можуть бути зараховані за умови наявності вільних місць у відповідному класі.

Відповідно до наказу №367 від 16.04.2018 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" батьки (один з батьків) мають право подати (але обов'язково до 31 травня) необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.

Перелік необхідних документів

1. Заява одного із батьків дитини, подана особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за вказаним зразком.

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації№ 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.